• Türkçe
  • İngilizce
  • Tel : 0212 637 71 51
  • Mail : info@kozatriko.com.tr
Koza-Triko

KOZA TRİKO

HAKKIMIZDA

Koza Triko 1976 yılında sektöre yeni açılımlar getirmek amacı ile kurulmuştur.

Koza Triko yaratıcı tasarımın gücüne inanmaktadır. Tasarım ile fonksiyonelliği eş zamanlı düşünerek üretmektedir. Koza Triko ekibi ancak özel tasarımlar ile başarılı koleksiyonlar yaratılabileceğine inanmaktadır. Koza Triko, kendi koleksiyonunu ve talebe göre hazırlanan koleksiyonların üretimini yapmaktadır. Müşterilerin taleplerine en kısa sürede ve doğru şekilde cevap vermek adına esnek ve hareketli üretimi esas alınmıştır.

Koza Triko, kaliteye, müşteri memnuniyetine odaklanarak çalışmakta, gündemi ve modayı takip ederek güncel koleksiyonlar hazırlamayı hedeflemektedir.

MİSYON

Koza Triko olarak, başarının müşterilerimizin bize duyduğu güven ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz.

Bu doğrultuda; Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak, Kaliteyi en üst seviyede tutmak, Kaliteden taviz vermeden üretimi artırmak ve müşteri isteklerine zamanında cevap verebilmek için çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz.

VİZYON

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen Koza Triko;

Kendisini sürekli geliştirerek, fark yaratarak, ülkesine değer katarak, tekstil sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmalarına devam edecektir.